Hitrádio Magic Brno
Hitrádio Magic Brno
Hrlo
KABÁT
Na sever
PHIL COLLINS
You Can't Hurry Love


 
Tady jsme doma
OnAir
Galerie


Hitparáda Hitrádia Magic Brno s Igorem Timkem!

Článek

Vybírejte ty největší aktuální hity v prestižní Hitparádě Hitrádia Magic Brno s Igorem Timkem z No Name!

 
 

Deset největších aktuálních hitů, jedna žhavá novinka a taky pohled do hudební minulosti... tak to je prestižní Hitparáda Hitrádia Magic Brno a jeho posluchačů! Frontman kapely No Name Igor Timko vám ty největší pecky dle vašeho výběru naservíruje každou neděli ke svátečnímu obědu vždy přesně ve 12 hodin!

 

Pokud to nestihnete, nemusíte truchlit, celou hodinu plnou hitů si v našem vysílání můžete užít znova každou středu od 18 hodin v repríze!

 

A aby vám čekání na oblíbený pořad lépe utíkalo, tady je malý česko - slovenský kvíz, abychom si ověřili, jak dobře našemu Igorovi a jeho slovenštině rozumíte. Tady je dnešní slovenské slovíčko: 

 

 

Pokud víte, co to znamená česky, napište nám správnou odpověď na mail hitparada@hitradio.cz.Každý týden vyhraje jeden ze správně tipujících hrníček Hitrádia s Igorovým podpisem.

 

A když už budete psát, klidně do mailu přidejte i podnět k naší Hitparádě nebo vzkaz Igorovi

 


 

Mimochodem, víte, že Hitparáda vašeho Hitrádia je plná Slavíků? Tady jsou naši kluci naši hitparádoví přímo na udílení posledních cen. Kapela Slza slavila v kategorii Objev roku a Internet roku a naši milí No Name i s moderátorem naší Hitparády Igorem Timkem si zase dlouhodobě hýčkají Slavíka bez hranic. Tuhle fotku nám přímo z udílení na podzim poslali.

 

 


***

 

A TEĎ UŽ HLASUJTE – NEJOBLÍBENĚJŠÍ HIT VYBÍREJTE TADY: