Hrlo
DES'REE
Life
ED SHEERAN
Photograph (Felix Jaehn Remix)


 
Tady jsme doma
OnAir
80
BONNIE…
Total Eclipse Of The…
Hitrádio 80ka
80
ERA
Ameno
Hitrádio 90ka
80
KATY PERRY
I Kissed A Girl
Hitrádio Milenium
80
ELTON JOHN
Sacrifice
Hitrádio Zóna Lásky
Galerie


Letní koncert s Lady Gaga

Článek

Jedna z nejkontroverznějších a nejoceňovanějších zpěvaček současnosti Lady Gaga se chlubí nezapomenutelnými koncerty. Tuto neděli si jeden z jejích nejlepších můžete užít celý s námi!

Nedávné turné Lady Gaga s názvem Monster Ball strhlo celou Evropu. Zpěvačka dokonce musela přidávat další a další města.  Zpěvačka na něm podporovala své album The Fame z roku 2008, které bylo oceněno cenou Grammy Award a které obsahuje hity Just Dance a Poker Face. Na vašem Hitrádiu vám její celý koncert přineseme už tuto neděli od 17 hodin!

Lady Gaga, občanským jménem Stefani Joanne Angelina Germanotta, pochází z New Yorku, kde se narodila v roce 1986 italským rodičům. O dvacet let později si zvolila přezdívku Lady Gaga podle písničky Radio Gaga od skupiny Queen a vrhla se na kariéru popové hvězdy.

Když byla ještě malá holčička, často si prozpěvovala spolu se svým plastovým magneťáčkem písničky Cyndi Lauper, Michaela Jacksona a její táta ji inspiroval svými oblíbenými kapelami jako Rolling Stones či Beatles.

Gaga je dívka, která se ve věku 4 let učila hrát na klavír podle sluchu. Ve 13 letech napsala svoji první klavírní baladu. O rok později již hraje po nočních klubech v New Yorku a je často terčem škádlení kvůli svému podivnému, výstřednímu, klášternímu oblečení.

V 17 letech se stala jednou z dvaceti vybraných talentovaných dětí, které se předčasně dostaly na prestižní univerzitu umění Tisch v New Yorku. Nejdříve se proslavila psaním textů pro jiné umělce (například Pussycat Dolls a Britney Spears). Při přípravě jejího debutového alba ji dokonce uvolňovali učitelé z výuky.

 Lady Gaga se pak zaslouženě se svými hity jako Just Dance a Poker Face dostala až na samotný vrchol popu a taky na první místa světových hitparád.

Ve své hudbě mísí taneční pop a elektro-pop, na druhé straně používá i prvky rocku a disco hudby. Její koncerty bývají velmi odvážné – vystupuje v extravagantních převlecích, které si sama navrhuje a vyrábí.