Hrlo
PEHA
Za tebou
TRAIN
50 Ways To Say Goodbye


 
Tady jsme doma
OnAir
80
MICHAEL…
Dirty Diana
Hitrádio 80ka
80
SOPHIE B.…
Right Beside You
Hitrádio 90ka
80
MAMMA MIA
Gimme! Gimme! Gimme!
Hitrádio Milenium
80
GENESIS
Hold On My Heart
Hitrádio Zóna Lásky
Galerie


Letní koncert s Lady Gaga

Článek

Jedna z nejkontroverznějších a nejoceňovanějších zpěvaček současnosti Lady Gaga se chlubí nezapomenutelnými koncerty. Tuto neděli si jeden z jejích nejlepších můžete užít celý s námi!

Nedávné turné Lady Gaga s názvem Monster Ball strhlo celou Evropu. Zpěvačka dokonce musela přidávat další a další města.  Zpěvačka na něm podporovala své album The Fame z roku 2008, které bylo oceněno cenou Grammy Award a které obsahuje hity Just Dance a Poker Face. Na vašem Hitrádiu vám její celý koncert přineseme už tuto neděli od 17 hodin!

Lady Gaga, občanským jménem Stefani Joanne Angelina Germanotta, pochází z New Yorku, kde se narodila v roce 1986 italským rodičům. O dvacet let později si zvolila přezdívku Lady Gaga podle písničky Radio Gaga od skupiny Queen a vrhla se na kariéru popové hvězdy.

Když byla ještě malá holčička, často si prozpěvovala spolu se svým plastovým magneťáčkem písničky Cyndi Lauper, Michaela Jacksona a její táta ji inspiroval svými oblíbenými kapelami jako Rolling Stones či Beatles.

Gaga je dívka, která se ve věku 4 let učila hrát na klavír podle sluchu. Ve 13 letech napsala svoji první klavírní baladu. O rok později již hraje po nočních klubech v New Yorku a je často terčem škádlení kvůli svému podivnému, výstřednímu, klášternímu oblečení.

V 17 letech se stala jednou z dvaceti vybraných talentovaných dětí, které se předčasně dostaly na prestižní univerzitu umění Tisch v New Yorku. Nejdříve se proslavila psaním textů pro jiné umělce (například Pussycat Dolls a Britney Spears). Při přípravě jejího debutového alba ji dokonce uvolňovali učitelé z výuky.

 Lady Gaga se pak zaslouženě se svými hity jako Just Dance a Poker Face dostala až na samotný vrchol popu a taky na první místa světových hitparád.

Ve své hudbě mísí taneční pop a elektro-pop, na druhé straně používá i prvky rocku a disco hudby. Její koncerty bývají velmi odvážné – vystupuje v extravagantních převlecích, které si sama navrhuje a vyrábí.