René Hnilička
René Hnilička
Hrlo
CHUMBAWAMBA
Tubthumping
COOLIO
C U When U Get There


 
Tady jsme doma
OnAir
80
ENYA
Orinoco Flow
Hitrádio 80ka
80
PET SHOP…
Drunk
Hitrádio 90ka
80
ALANIS…
Hands Clean
Hitrádio Milenium
80
ANNIE…
No More I Love You's
Hitrádio Zóna Lásky
Galerie


Základní údaje

Článek

Hitrádio MAGIC BRNO

 

 

 

 

Hitradio MAGIC BRNO - vaše jihomoravské rádio pro lepší náladu

 

Jsme jihomoravské rádio hitového formátu, patříme do rodiny hitrádií, která byla vytvořena v září 2005 a hrajeme všem na jižní Moravě ve věkovém rozpětí 20 – 45 let. Naladit si nás můžete v Brně na frekvenci 99,0 FM, ve Znojmě na frekvenci 102,7 FM a v Blansku na frekvenci 100,6 FM.

 

 

Hit za hitem

 

Všechny songy, které od nás slyšíte, Vám šijeme přímo na míru. Po celý den, po celých 24 hodin, od nás dostáváte jen to nejlepší!

Hrajeme Vám hity, které máte rádi, hity, na kterých jste vyrůstali, které milujete a které vám zlepšují náladu. A kromě toho všeho i hity, které právě teď letí! 

 

 

 

Nabízíme informace ale i skvělou zábavu

 

Hitradio MAGIC BRNO má Brno a Znojmo v malíčku a tak Vám může den co den, servírovat ty nejčerstvější a nejužitečnější informace, aktuální přehled o dění v Brně a ve Znojmě, témata o kterých se mluví a o kterých se bavíte. Mapujeme vaše každodenní příběhy a rovněž nabízíme nepostradatelnou zábavu, která je kořením našeho vysílání.

Tedy vše, co potřebujete vědět, se dozvíte jedině u nás, na hitrádiu MAGIC BRNO!

 

 

Jsme rádi, že nás posloucháte

 

 

P.S. Pokud by Vám něco ve vysílání chybělo, nebo byste věděli o něčem, co by v našem vysílání rozhodně mělo být, hned nám pište! Tady je adresa: vera.mullerova@hitradio.cz  nebo Výstaviště 1, pavilon Morava, 64700 Brno